Гостевая книга

Оставить новую запись в гостевой книге

 
 
 
 
 
 
Поля, помеченные звёздочкой, обязательны для заполнения.
Ваш адрес e-mail опубликован не будет.
По соображениям безопасности мы запишем IP-адрес 18.207.108.191.
Ваша запись в гостевой книге может быть показана не сразу, а только после предварительной проверки администрацией сайта.
Мы оставляем за собой право редактировать, удалять или не публиковать записи в гостевой книге.
Олександр из города Київ написал(а) 28. октября 2016:
Нещодавно вдвох з дружиною побували в Дрездені. Давно мріяли відвідати відому галерею старих майстрів, а разом пам’ятки самого міста та його околиці. Були чотири дні. Все сподобалося!
Але якщо галерею можна оглянути і самому, то саме місто, Мейсон і особливо Саксонську Швейцарію (рекомендую це всім ) бажано відкривати для себе разом з гідом ( послуги його в Дрездені набагато дешевші, ніж в Відні, Парижі, Стокгольмі, Римі і в інших містах, де ми побували). Це відчули на собі. Так, ми мали орендований автомобіль і до Мейсона поїхали самі. Але в перші два дні ми скористалися послугами Олександра ( його координати я знайшов через Інтернет). Як же відрізнялися ці екскурсії ( самі і з Олександром)! Гід за чотири години показав ( але головне - багато цікавого розповів! ) історичні пам’ятки Дрездена, , а в кінці екскурсії – найкращі ресторани ( не пожалкуєте! Нам сподобалося.). А поїздка в Саксонську Швейцарію… Ми відвели п’ять годин ( цього було мало…На ці місця потрібно виділити два дні!) і вони пролетіли як одна миттєвість! Всю дорого Олександр розповідав нам цікаві факти з історії Саксонії, а зупинившись для огляду пам’яток і живописних місць, ми продовжували з захопленням слухати його. Інтелігентна, коректна, приємна і цікава людина, професіонал у своїй справі – таким для нас в ці дні був Олександр. Спасибі йому за корисно проведений для нас час!